Ara

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

# Mezuniyet Töreni Hakkında Önemli Bilgilendirme #

27.05.2022 15:48

Değerli öğrencilerimiz,

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin 22 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 17:00'da Mimarlık Fakültesi önünde düzenleyeceği "Mezuniyet Töreni" için bilgilendirme yapmanın yararlı olacağını düşünerek bazı hususlara değinmek isteriz.

  • Yapılacak etkinlikler kısaca; Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı, Açılış Konuşmaları, Ödül Töreni (Fakülte ve bölümlerde ilk üçe giren öğrencilere plaket ve hediye takdimi), Mezuniyet Belgelerinin Verilmesi, Kep Atma, Müzik ve Eğlence şeklinde planlanmaktadır.
  • 2021-2022 Bahar Döneminde bütünleme sınav(lar)ına girecek öğrencilerimizin genel not ortalamaları mezuniyet töreni için derecelemede dikkate alınmayacaktır. Sadece final sınavlarından alınan notlar mezuniyet töreni için belirleyici olacaktır.
  • Mezuniyet törenine yakınlarınızı davet edebilirsiniz. Ulaşım ve konaklama konularında ayarlamaların erkenden yapılması tavsiye edilmektedir.
  • Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından temin edilen cübbe ve kepler, fakültenin ilgili bölümlerinin belirleyeceği araştırma görevlilerinden alınabilir. Araştırma görevlilerinin isimleri sizlerle paylaşılacaktır.
  • İlave görüş ve önerileriniz için Fakülte Yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından üniversitemizin tüm birimleri için düzenlenecek olan Mezuniyet Töreni 23 Haziran 2022 tarihinde yapılacaktır.

Bilgilerinize sunulur.

DUYURULAR